سینی کابل استیل

سینی کابل استیل از ورق استنلس استیل ۳۰۴ یا ۳۱۶  تولید می شود ، که با توجه به مقام بودن در مقابل خوردگی و همچنین محیط های اسیدی گزینه بسیار مناسبی جهت استفاده در سیستم های کابل کشی کارخانجات صنایع غذایی ، صنایع دارویی و شیمیایی می باشد. جهت تولید سینی کابل استیل از ورق استیل ۳۰۴ و یا استیل ۳۱۶ در ضخامت های ۱ میل الی ۱٫۵ میل استفاده می شود . که در انواع پانچ دار و بدون پانچ تولید می گردد. شرکت پیشگام تولید کننده انواع سینی کابل های استیل در سایزهای و ضخامت های مختلف ، توانایی تولید سینی کابل را در ابعاد سفارشی را نیز دارا می باشد. حجم کلی کابل ها که جهت انتخاب می بایست حجم کلی بصورت عرض و ارتفاع مشخص گردد. مثلا جهت ۷ عدد کابلی که قطر هر کدام ۲ سانت است و در کنار هم در کف سینی قرار می گیرد می توان از سینی کابل با عرض ۱۵ سانت یا عرض ۲۰ سانت استفاده نمود.

سینی کابل استیل در عرض های ۱۰ ، ۱۵ ، ۲۰ ، ۲۵ ، ۳۰ ، ۴۰ ، ۵۰ و ۶۰ سانتیمتر و در ارتفاع های ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۸ ، ۱۰ و ۱۵ سانت و در شاخه های ۲ و ۳ متری تولید می گردد. معمولا می توان در سفارش سینی کابل های درب دار جهت کاهش هزینه خرید ، درب سینی کابل را از ورق نازک تر از خود سینی انتخاب نمود . در سینی های درب دار می توان درب را به وسیله کلمپ کمربندی و یا پیچ و مهره به خود سینی محکم نمود.

شرکت سینی کابل پیشگام با سوابق درخشان و کار آمد در دستاورد های صنعت برق کشور در زمینه طراحی و تولید انواع سینی کابل و نردبان کابل های مشبک و غیر مشبک و غیر با در پوش – سه راهی و چهار راهی – تبدیل رابطه- بازو های نگهدارنده – ساپورتهای نگه دارنده فعالیت مینماید .

پارامترهای مهم در انتخاب سینی کابل استیل

  • عرض سینی کابل استیل به سانتیمتر یا میلیمتر
  • ارتفاع سینی کابل به سانتی متر یا میلیمتر
  • طول سینی کابل به متر
  • ضخامت ورق سینی کابل
  • ضخامت ورق درب سینی کابل
  • نوع پانچ دار یا بدون پانچ بودن سینی کابل
  • نوع استیل ۳۰۴ یا استیل ۳۱۶

معمولا سینی کابل های استیل پیشگام در طول های ۲ متر و ۳ متر تولید و عرضه می گردد. زمانی که کابل هایی که قرار است توسط سینی کابل نگهداری شود دارای گرما هستند از سینی کابل پانچ دار استفاده می شود که با دارا بودن سوراخ خای متعدد در بدنه سینی باعث گردش هوا و خنک ماندن کابل ها می گردد.

جهت اتصالات سینی کابل استیل به همدیگر و سینی کشی کابل برق نیاز به اتصالات مختلفی می باشد که در زیر به برخی از اونها اشاره می شود. همچنین جهت نصب سینی کابل استیل از ساپورت های دیواری و آویز سقفی استفاده می شود که به وسیله آنها می توان سینی کابل استیل را به سقف یا دیوار نصب نمود.

از مهمترین و پرمصرف ترین اتصالات سینی کابل استیل می تواند به زانوی داخلی سینی ، زانوی خارجی سینی ، سه راهی سینی کابل ، چهارراهی سینی ، رابط سینی ، تبدیل سینی کابل ، تبدیل سینی به نردبان ، پیچ و مهره کله قارچی اشاره نمود.

جهت اطلاع از به روز ترین قیمت و شرایط تولید سینی کابل استیل پیشگام می توانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *