براکت دیواری سینی کابل

براکت دیواری سینی کابل : #سینی_های_کابل اجزایی هستند که در سیم کشی ساختمان ها برای پشتیبانی از کابل های عایق بندی استفاده می شوند. آنها گزینه دیگری برای سیم کشی باز یا سیستم های مجرای الکتریکی ارائه می دهند و برای مدیریت کابل در ساخت و سازهای تجاری و صنعتی ضروری هستند. لوازم جانبی #سینی_کابل اتصالات و مکمل های همراه اجزای #سینی_کابل هستند که شامل پایه نگهدارنده سینی کابل، براکت دیواری سینی کابل، انواغ پیچ و سایر لوازم می باشد. یک سیستم سینی کابل عملکردی متشکل از لوازم جانبی مختلف بستن، پشتیبانی و اتصال است. سایر لوازم جانبی شامل مهره های پلاستیکی، پیچ و مهره ها، گیره های سریع، سبدهای سیمی، کوپلینگ، سه راهی، کراس و براکت سینی کابل است. این اتصالات همراه با سینی های کابل برای پشتیبانی از کابل ها در سوراخ های تهویه، کمک به تغییر جهت سیستم های لوله کشی و کانال کشی در اطراف موانع استفاده می شود. نوع #سینی_کابل مورد استفاده مشخص می کند که به کدام لوازم جانبی #سینی_کابل نیاز است..

براکت دیواری سینی کابل چیست؟

در دنیای فناوری جدید، #سینی_کابل یکی از پرکاربردترین و ساده ترین دستاوردهای تکنولوژیکی است که امروزه مشاهده می کنیم. برای درک بهتر از اینکه #سینی_کابل چیست، توجه شما را به ادامه مقاله جلب می کنیم. از سینی کابل می توان در سیم کشی برق کارخانه ها، مراکز تجاری، ساختمان ها، مراکز اداری ساخت و ساز با تکنولوژی بالا استفاده کرد.

#سینی_کابل به تعداد زیادی کابل اجازه می دهد تا علاوه بر محافظت، از یک مسیر منظم و یکپارچه عبور کنند بدون ایجاد منظره ای زشت و خطرات احتمالی دسترسی و تداخل. این دسترسی به سیم کشی مجموعه را آسان تر می کند. علی رغم این مزایا، #سینی_کابل  این مزیت را دارد که هنگام تعویض، اصلاح یا تعمیر بخشی از سیم کشی، کار بسیار راحت است.

انواع مختلف کابل کشی در کارخانه ها و صنایع وجود دارد. برای حفظ زیبایی محیط و نظم این کابل ها می توانید از #سینی_کابل استفاده کنید. با نصب #سینی_کابل در همان جهت، سینی کابل را می توان محلی برای نصب چراغ های با اندازه بزرگ نیز در نظر گرفت.

از مهم ترین ویژگی های براکت دیواری سینی کابل می توانیم به مقاومت بالا، عدم تغییر در شکل ظاهری، امکان اضافه کردن سیم و کابل های بیشتر در براکت اشاره کرد. براکت دیواری سینی کابل به دلایلی که گفته شد از سوی معماران و طراحان مورد استقبال است.

چرا از براکت دیواری سینی کابل استفاده  می شود؟

براکت #سینی_کابل برای نصب سینی کابل مورد استفاده قرار می گیرد. #سینی_کابل کابل از نگهدارنده های سینی کابل هستند که با توجه به مقاومت بالایی که دارند، در صنعت ساخت و ساز و نصب سینی کابل مورد استفاده قرار دارد.

استقبال از براکت عای #سینی_کابل و طرفداران زیادی که دارد باعث بهبود کیفیت آن و تنوع بالای این محصول در بازار شده است.  با توجه به وزن سبک براکت دیواری و براکت U ساپورت #سینی_کابل، برای اتصال به سیستم های U ساپورت آویز در نصب سینی کابل مورد استفاده هستند.

کاربرد براکت دیواری سینی کابل چیست؟

کابل و سیم های برق در تاسیسات بزرگ ساختمان های تجاری و صنعتی مسافت زیادی را طی کرده و باید درون پوشش مناسبی قرار گیرند. محافظت از سیم و کابل ها نه تنها برای حفظ آن ها اهمیت دارد، بلکه برای سلامت انسان ها نیز ممکن است خطرآفرین باشد.

از این رو با استفاده از #سینی_کابل برای پوشش کابل و سیم های ساختمان اقدام می کنند. از تجهیزاتی که برای پوشش سیم و کابل ها در تجهیزات ساختمانی استفاده می کنند، براکت دیواری #سینی_کابل می باشد. درواقع براکت ها نوعی نگهدارنده #سینی_کابل هستند.

کاربرد براکت های #سینی_کابل برای عبور سینی کابل از دیوار یا سقف می باشد که در اینجا به نگهدارنده #سینی_کابل احتیاج است. اهمیت استفاده از براکت سینی کابل بسیار زیاد است. سیم، کابل و تجهیزات برقی که در ساختمان های بزرگ ادرات و سازمان ها مورد استفاده است از مسیر های مختلفی عبور می کنند که یک آسیب یا مشکل کوچک، کل سیستم را دچارخرابی می کند. بنابراین براکت دیواری سینی کابل اهمیت دو چندانی می یابند.

با محافظت از #سینی_کابل به وسیله انواع براکت سینی کابل، طول عمر استفاده از کابل و سیم های برق بالا می رود. البته در نصب سینی کابل علاوه بر براکت دیواری سینی کابل به تجهیزات دیگری نیز احتیاج داریم. هر کدام از این تجهیزات و وسایل نقش متفاوتی را در نصب #سینی_کابل ایفا می کنند.

مزایای استفاده از براکت دیواری سینی کابل چیست؟

مزایای استفاده از براکت دیواری #سینی_کابل بسیار است و در مقابل نقشی که ایفا می کند بسیار مورد اهمیت است. از مزایا براکت #سینی_کابل به مقاومت بالای آن در برابر ضرباتی که ممکن است رخ دهد، امکان صرفه جویی در هزینه ها و زمان دسته بندی سیم ها، نصب آسان، آسان شدن مسیر کابل کشی، تحمل وزن سیم و کابل ها، محافظت از کابل و سیم ها در برابر رطوبت و افزایش عمر سیم کشی تجهیزات برقی می توان نام برد. با توجه به همین مزایای براکت سینی های کابل است که افرادی که در زمینه ساخت و ساز فعالیت دارند تنرجیح می دهند از این تجهیزات کمک بگیرند.

قیمت براکت سینی کابل

براکت سینی کابل از لوازم مورد استفاده در پروژه های ساختمانی بزرگ برای کابل کشی است. لذا باید با توجه به حجم پروژه و نوع کابل های به کار رفته در ساختمان برای #خرید_سینی_کابل اقدام کرد. قیمت #سینی_کابل با توجه به نوع براکت سینی کابل متغیر است. بنابراین با مشورت با افرادی که در این کار تخصص دارند و کارشناسان برای #خرید_سینی_کابل وارد عمل شوید.

هزینه نصب سینی کابل

هزینه نصب سینی کابل تنها هزینه #خرید_سینی_کابل را شامل نمی شود. درواقع هزینه نصب سینی کابل با توجه به محیط کار، حجم کار، سختی کار، مهارت تکنسین و قراردادی که با پیمانکار دارید، متفاوت است و نمی توان عدد و رقمی برای آن بیان کرد.

چرا سینی کابل مورد استفاده است؟

#سینی_کابل برای پاسخ به تغییرات اخیر فناوری استفاده می شود و نصب آن آسان است. نکته مهمی که استفاده از سینی کابل را از استفاده سایر ابزارها متمایز می کند، نصب سریع و بسیار آسان آن است. استفاده از #سینی_کابل برای اجرای سیم کشی می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد.

#سینی_کابل نظمی در سیم کشی و عبور ایمن سیم ها یا کابل ها در سیستم سیم کشی باز ایجاد می کند. سینی کابل می تواند تا حد زیادی از مجموعه ساختمان در برابر خطرات سیم کشی مانند آتش سوزی و اتصال سیم و کابل محافظت کند. در حقیقت، این فناوری ساده در ابعاد و مدل های مختلف و در وزن های بسیار سبک تولید می شود که از طریق آن کنترل و سیم کشی ورودی یا خروجی سیم های جدید یا موجود در سیستم آسان است.

این کابل ها بسته به نوع مسیر و تجهیزات مورد استفاده برای سینی کابل به صورت عمودی یا افقی یا منحنی از طریق سینی کابل در طول مسیر عبور می کنند.

اهمیت استفاده از سینی کابل

می توان از یک #سینی_کابل استاندارد برای ایجاد لایه ای از محافظت فیزیکی استفاده کرد که مسیر بسیار ایمن و کاملی را برای تعداد زیادی سیم یا کابل برای تأمین برق، شبکه، ارتباطات از راه دور و غیره در سقف یا کف فراهم می کند. واحد یا مجموعه ای از واحدها یا مقاطع و اتصالات که در یک سیستم ساختاری واحد و یکپارچه اجرا و به بهره برداری می رسد. #سینی_کابل به طور ایمنی کابل و سیم های مختلف و مسیر اتصال آنها را پشتیبانی می کند. استفاده از سینی های کابل در شرکت ها و مجتمع های بزرگ برای نصب آسان که ذکر کردیم بسیار مفید است. به این ترتیب می توان مسیر کابل ها را به راحتی تغییر داد. با استفاده از #سینی_کابل می توان کابل های جدیدی را به سیستم سیم کشی اضافه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *