سینی کابل نردبانی

سینی کابل نردبانی : سینی کابل نردبانی از انواع سینی های کابل است که دارای دو ریل کناری است که توسط پله ها به هم متصل می شوند. سینی کابل نردبانی بسیار کاربردی است زیرا پله های نردبان دسترسی آسان به کابل ها را از بالا یا پایین به شما می دهد. پایه های سینی های کابل نردبانی لنگرهای مناسبی برای بستن کابل ها در سینی های کابل غیر افقی یا جایی که باید موقعیت کابل ها در سینی افقی کابل حفظ شود، فراهم می کند. در سیم کشی برق ساختمان ها، از سینی کابل نردبانی برای پشتیبانی از کابل های الکتریکی عایق بندی شده برای توزیع برق و ارتباطات استفاده می شود. سینی های کابل به عنوان جایگزینی برای سیم کشی باز یا سیستم های مجرای الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرند و معمولاً برای مدیریت کابل در ساخت و سازهای تجاری و صنعتی استفاده می شوند.

سینی کابل چیست ؟

سینی کابل پلی است که امکان انتقال ایمن سیم ها را از طریق دهانه های آزاد فراهم می کند و از مشکلات گرم شدن و آتش سوزی محافظت می کند. این یک سیستم مدیریت کابل است که در اندازه ها و سبک های مختلفی از سازندگان Cable Tray تولید می شود که کار ورود یا خروج سیم های جدید یا موجود در سینی را آسان می کند.

سینی کابل نردبانی برای کنترل دسته های سنگین سیم و کابل و محافظت از آن ها در برابر هرگونه آسیب استفاده می شوند. انواع مختلفی از سینی های کابل از جمله نردبانی، گالوانیزه، پی وی سی ، فولاد ضد زنگ و غیره در بازار موجود است. قبل از انتخاب هر یک از آن ها، پیکربندی های آن ها را با توجه به نوع پروژه سیم کشی خود مورد توجه قرار دهید.

آنها به ویژه در شرایطی که پیش بینی تغییر در سیستم سیم کشی وجود دارد، بسیار مفید هستند. زیرا کابل های جدید را می توان با قرار دادن آنها در سینی کابل نردبانی، به جای کشیدن آنها از طریق لوله  نصب کرد.

قیمت سینی کابل نردبانی

قیمت سینی کابل با توجه به نوع آن متقاوت است. درواقع قیمت سینی کابل به نوع سینی کابل، ضخامت، عرض و طول آن بستگی دارد. قیمت سینی های کابل با توجه به اندازه پروژه هم تغییر می کند. برای اطلاع از قمیت سینی کابل نردبانی می توانید با شماره تماس مندرج در سایت ایکس تماس حاصل فرمایید.

خرید سینی کابل از کارخانه تولید سینی کابل نردبانی

خرید سینی کابل از کارخانه تولید کننده سینی کابل مزایای زیادی دارد. با خرید سینی کابل از کارخانه تولید سینی کابل، قیمت تمام شده محصول برای شما کمتر می شود. هم چنین با خرید اینترنتی سینی کابل می توان به صورت آنلاین از قیمت سینی کابل اطلاع داشته باشید.

قیمت  سینی کابل درج شده در سایت، قیمت سینی کابل در بازار لوازم ساختمانی است و قطعا قیمت سینی کابل در متراژ بالا و با خرید از کارخانه تولید سینی کابل کمتر خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره مشاوره فروش تماس بگیرید.

مزایای سینی کابل نردبانی

 • قیمت ارزان سینی کابل نردبانی

یکی از مزایای بزرگ استفاده از سینی کابل این است که هزینه آن بسیار کمتر از سایر روش های محافظت از سیم کشی در کف تولید است.

 • تعمیر و نگهداری

کابل ها برای بررسی تعمیرات بلافاصله قابل مشاهده هستند، تغییر کابل ها آسان است زیرا کابل ها می توانند در هر نقطه از سیستم وارد سینی شوند یا از آن خارج شوند.

 • ایمنی

ایمنی در ساخت ساختمان های بزرگ و کوچک حرف اول را می زند. با نصب سینی کابل نردبانی در مسیر های صعب العبور از ایمنی ساختمان خاطر جمع باشید.

نصب سینی کابل نردبانی

 1. سیستم سینی کابل باید مطابق با مشخصات پروژه، دستورالعمل سازنده و جزئیات نصب استاندارد مرجع نصب شود.
 2. محلی را که باید سینی کابل نصب شود مطابق نقشه های Issued For Construction (IFC) پیدا کنید.
 3. ابزار و مواد مورد نیاز را برای استفاده در نصب سینی کابل نردبانی آماده کنید. ابزار را از نظر شرایط مناسب بازرسی کنید.
 4. برای پایداری سینی کابل پشتیبانی از سینی کابل را نصب کنید.
 5. فضای کافی را که برای سینی کابل در نظر گرفته شده و نگهداری می شود اطمینان حاصل کنید تا دسترسی کافی برای نصب و نگهداری کابل فراهم شود.
 6. مطمئن شوید که سینی های کابل در معرض دید قرار گرفته و برای نصب در دسترس هستند.
 7. مقاطع سینی کابل، اتصالات و مسیرهای اتصال متصل باید با استفاده از اتصالات مکانیکی پیچ و مهره ای یا اتصال دهنده های باند پیوند خورده باشد.

معیار انتخاب سینی کابل نردبانی

 • شرایط محیطی پروژه

شرایط محیط و محل نصب سینی کابل نردبانی تعیین کننده نوع سینی کابل می تواند باشد.

 • نوع و تعداد کابل های پشتیبانی شده

با توجه به تعداد کابل ها و نوع سیم ها می توان بر خرید سینی کابل تصمیم گرفت.

 • وزن کابل ها

وزن کابل ها در انتخاب و خرید سینی کابل موثر هستند. اگر وزن کابل ها بالاست، باید با توجه به آن برای خرید سینی کابل اقدام کرد.

 • ورودی و خروجی کابل ها
 • شعاع خمش کابل های کاربردی در پروژه

چگونه می توان سینی های کابل نردبانی  را تمیز نگهداری کرد؟

سینی های کابل ساخته شده با مواد کم کیفیت به راحتی در برابر خوردگی، آسیب و سایر مشکلات حساس هستند. با این حال، مواد قوی تر مانند فولاد ضد زنگ، PVC و غیره مقاومت زیادی به محصولات می رساند و همچنین قابلیت تحمل بیش از حد آن را فراهم می کند. فولاد ضد زنگ ویژگی های بسیار خوبی در برابر خوردگی دارد.

نردبان کابل

یک سیستم نردبان کابل شامل طیف وسیعی از طول های مستقیم و همچنین اتصالات به شکل های مختلف است که بدون نیاز به تغییر در هیچ یک از اجزای سازنده، به راحتی تغییر جهت یا سطح کابل را طراحی می کند.

به طور کلی نردبان ها به عنوان قوی ترین محصولی در نظر گرفته می شوند که برای پشتیبانی از کابل ها ارائه می شوند و دارای قابلیت بارگذاری بالا در بازه های طولانی هستند و بنابراین اغلب برای نصب در پروژه هایی که نیاز به توزیع حجم زیاد کابل ها با خیال راحت، مطمئن و سریع وجود دارد  استفاده می شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *