سینی لدر چیست؟

در بسیاری از مکان‌هایی که نیاز به شبکه کردن هست؛ مسیر بسیار ناهموار و سعب العبور است. در این مکان‌ها شبکه کارها و برق کارهای گرامی نیاز به خرید سینی لدرک از بازارتک دارند.

به یاد داشته باشید که تا زمانی که اطلاعات کافی درباره یک محصول نداشته باشید؛ نمی‌توانید با کیفیت‌ترین محصول را با قیمت مناسب تهیه کنید. از این رو بازارتک شما را با سینی لدر یا همان نردبان کابل آشنا می‌کند.

بازارتک یکی از پلتفرم‌های خرید فروش آنلاین است که این روز‌ها در بستر اینترنت دیده می‌شوند. با این حال یک تفاوت بزرگ با سایر پلتفرم‌ها دارد. آن هم ارائه مستقیم از فروشنده است. به همین دلیل کیفیت و قیمت مناسب در کنار هم ارائه می‌شوند.

لدر کابل نیز یکی از محصولات این پلتفرم است که به سادگی در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است. برای آشنایی بیشتر با این محصول با ما همراه باشید.

خرید سینی لدر را با اطلاعات کافی صورت دهید!

مهم‌ترین کاربرد سینی کابل، حفاظت از کابل‌ها در مسیرهای سعب العبور است. این محصول که به آن نردبان کابل یا همان لدر گرفته می‌شود؛ از جنس‌های متفاوتی تولید و به فروش می‌رسد.

پر فروش‌ترین جنس‌های سینی کابل از ورق گالوانیزه و استیل می‌باشد. با این حال جنس‌های دیگری همچون جی آر پی نیز می‌توانند این محصول را بسازند.

خرید سینی لدر

این سینی ها عموماً با سه هدف کلی زیر صورت می­گیرد:

  • نظم دهی به کابل­ها
  • سهولت بیشتر در تعمیر و نصب کابل
  • حفاظت از کابل ها در برابر عواملی همچون آتش­سوزی، رطوبت و….

روش‌های تولید و خرید سینی لدر بسیارند. به یاد داشته باشید که این روش‌ها هستند که می‌توانند روی کیفیت محصول مدنظر شما تاثیر بگذارند. البته هر چیزی را بهر کاری ساختند. سینی‌های تولید شده با روش‌های دیگر نیز به درد مکان‌های خاصی می‌خورند.

روش‌ها و مراحل تولید سینی لدر

اولین ماده اولیه که در تولید این محصول استفاده می‌شود؛ ورق‌های فولادی سیاه است. در اولین گام لازم است این ورق‌ها به اندازه‌های مختلف برش داده شوند.

البته در این روش تولید می‌توان از ورق‌های گالوانیزه نیز به جای ورق‌های فولادی سیاه استفاده کرد. به یا داشته باشید که این ورق‌ها را با استفاده از دستگاه برش دارای مدار NC برش داده می‌شوند. طول این برش‌ها معمولاً دو یا سه متر است.

در مرحله بعدی به دستگاه CNC نیاز است تا سوراخ‌هایی که در سراسر ورق‌ها لازم است ایجاد شوند. البته در برخی واحدهای تولیدی از روش پرش ضربه‌‌ای استفاده می‌شود. به یاد داشته باشید که هنگام خرید سینی لدر حتماً به این سوراخ‌ها و تعداد آن‌ها دقت کنید

حال نوبت به خم کاری می‌رسد. این کار با استفاده از دستگاه‌هایی که مدار NC دارند ممکن شده است. خمکاری در درجات و زوایای مختلف وابسته به ضخامت ورق‌ها صورت می‌گیرد.

 

عمده‌ترین کاری که در این مرحله صورت می‌گیرد خمکاری شش یا چهار پانچ است. این مورد نیز در کابل کشی شما باید مدنظر قرار گیرد.

برطرف کردن مشکلات پیش از خرید سینی لدر

قبل از خرید این محصول برسی می‌شود که هر گونه مشکل رفع شود. در صورتی که ورق‌ها نیاز به جوشکاری داشتند؛ آن‌ها را به واحد جوشکاری می‌فرستند.

در واحد جوشکاری از دستگاه جوش CO2 استفاده می‌شود. پس از اتمام عملیات جوشکاری نیز برای ظاهر بهتر و جلوگیری از ایجاد هر گونه مشکل از پوشش زینک روی نقاط جوش استفاده می‌شود.

حال محصول شما به واحد کنترل کیفیت ارسال می‌شود تا کیفیت آن از نظر کارایی و سلامت محصول برسی شود. به یاد داشته باشید که این روش تولید نیاز به گالوانیزه گرم یا سرد نیز دارد.

چرا خرید سینی لدر؟

این سینی‌ها کاربردهای بسیاری دارند. از جمله این کاربردها می‌توان به آنچه که در ادامه این مقاله به آن اشاره می‌شود؛ پرداخت. فراموش نکنید بهتر است از هر محصول در جای خود استفاده کنید.

محصولاتی که از جنس گالوانیزه فابریک باشند بهتر است در مکان‌های مسقف از آن‌ها استفاده کنید. از جمله کاربردهای سینی لدر در مکان‌های مسقف می‌توان به سیستم‌های پارکینگ، سوله‌ها و… اشاره کرد.

به طور کلی محصولاتی که آبکاری می‌شوند در اکثر موارد می‌توانند در بخش‌های خارجی ساختمان‌ها نیز مورد استفاده قرار گیرند. در بحث نردبان کابل نیز محصولات آبکاری شده می‌توانند در بخش‌های خارجی ساختمان استفاده شوند.

یکی از دلایلی که نیاز به خرید سینی لدر دارید؛ کنار رفتن لوله‌های فولادی است. این لوله‌ها اجازه عبور آزاد هوا را نمی‌دهند. همچنین دسترسی سریع به کابل‌ها را فراهم نمی‌کنند.

کابل‌هایی که در سینی لدر قرار می‌گیرند معمولاً جریان سریعی از برق و اطلاعات در خود دارند. به همین دلیل سیم‌ها داغ شده و اگر خنک نشوند؛ مشکلاتی به همراه خواهند آورد.

 

شکل ظاهری این سینی‌ها در کنار نردبان‌هایی که دارند باعث تماس بیشتر کابل‌ها با هوا و در نتیجه خنک شدن آن‌ها می‌شود. هرچه عرض محصولی که خریداری کرده‌‌اید بیشتر باشد؛ هوایی که در آن جریان خواهد داشت نیز بیشتر است. البته در صورتی که تعداد سوراخ‌ها را یکسان در نظر بگیریم.

خرید سینی لدر با طعم تنوع

سینی‌های کابل در جنس‌های ورق گالوانیزه، آر جی پی و استیل هستند. همچنین نوع تولید آن‌ها با یکدیگر تفاوت دارد. در کنار همه این‌ها نوع گالوانیزه دارای انواع گالوانیزه گرم و سرد نیز می‌باشد.

اندازه‌های عرض تولید شده این کابل‌ها عبارتند از ۲۰، ۳۰، ۴۰، ۵۰ و ۶۰ می‌باشند. البته سینی‌های با عرض ۱۰ نیز در موارد محدودی استفاده می‌شود. با این حال اندازه عرض این محصولات نمی‌تواند کمتر از ۶ سانتی متر باشد.

خرید سینی لدر از سینی کابل پیشگام طعم کیفیت را زیر دندانتان باقی می‌گذارد. شما عزیزان می‌توانید خرید محصولات این پلتفرم فروش را به سادگی صورت دهید. کافی است محصول مدنظر خود را سفارش داده و سفارش را تکمیل کنید. در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *