شرکت سینی کابل پیشگام اولین تولید کننده سینی کابل با دستگاه تمام اتوماتیک CNC با بیش از ۱۰ سال سابقه کار در زمینه سینی کابل، نردبان کابل ، لوله فولادی، لوله فلکسی و متعلقات مربوطه می باشد.

شرکت سینی کابل پیشگام با سوابق درخشان و کار آمد در دستاورد های صنعت برق کشور در زمینه طراحی و تولید انواع سینی کابل و نردبان کابل های مشبک و غیر مشبک و غیر با در پوش ، سه راهی و چهار راهی ، تبدیل رابطه ، بازو های نگهدارنده ، ساپورتهای نگه دارنده فعالیت مینماید . مفتخر است که سهم کوچکی از دستاوردهای صنعت برق کشور را احراز نموده و درارئه خدمات لازم از طریق عرضه تولیدات مربوطه با محاسبه حداقل قیمت های فروش مبنی بر سیستم تولید به مصرف کماکان آماده دریافت سفارشات محوله طبق نقشه و طرح های ارجاعی و یا مدنظر می باشد. دریافت هرگونه سفارشات از مدیریت محترم از اقلام تولیدی و مصرف گام موثری در استقبال از تولیدات داخلی و دستیابی به خود کفایی سریع در صنعت برق کشور خواهد شد.

سینی کابل از کابل ها در تمامی طول مسیر نگهداری و محافظت میکند. طول استادندارد سینی کابل و نردبان کابل عموما ۲ متر است و بنا به درخواست مشتری تا ۳ متر نیز انجام می شود.

سینی کابل به گونه ای ساخته و مهندسی شده که بسیار مقاوم است . سینی کابل های گالوانیزه فابریک در برابر پوسیدگی و خرابی مقاوم و دارای ظاهری تمیز و مناسب و در مکان هایی که در معرض دید هستند قابل استفاده می باشند. بعضی از سینی کابل ها گالوانیزه گرم هستند که علاوه بر طول عمر و مقاومت در برابر پوسیدگی و خرابی، می‌توان از آن‌ها در فضای باز و بیرون هم استفاده کرد.